Главная Каталог статей | Регистрация | Вход
Рецензии на альбомы и демо [11]
Главная » Статьи » Рецензии » Рецензии на альбомы и демо

MOLOCH - Der Schein des schwarzesten Schnee″s
Мабуть в кожного з нас я свої уявлення про те що повинна нести справжня Музика і Мистецтво. Існують різні точки зору, але для мене особисто в першу чергу то є Щирість почуттів. Мало хто розуміє Творця краще аніж він своїх власних Дітей.

Недивно тому що саме в depressive black metal так багато людей, які створюють музику самостійно і незалежно, бо це їх емоції та їх внутршній інтимний світ.

Саме такої є праця відомої української формації - Moloch. На мою думку, саме тут творчі і композиторські здібності Пр.Сергія проявились найбільш повною мірою. Тягучі, похмурі, довго тривалі і структурно складні композиції завжди були характерною рисою стилю Moloch. В даному альбомі ці риси проявлені в найбльш повній мірі. Щільна стіна гітарного звуку із живимим барабанами в супроводі скрімінгового шрайку змінюється на чистий вокал та клавішний акомпонемент в супроводі ембієнтових заставок із дощу створює неповторну гнітючу і скорботну атмосферу, що несе ця музика з перших хвилин і до останньої. Депресія, смуток, безвихідь. Страждання і біль Природи як це відчуває людина, яка ще не втратила з нею глибинний зв"язок і коріння. На мою думку це найбільш відображає суть цього Творіння і того що автор намагався донести. Лірика написана на українській мові, яка дуже вдало звучить у виконанні чудового чистого вокалу автора, що не характерно зовсім для інших альбомів Moloch як і структурна зміна самих риффів, які тепер звучать не так агресивно і швидко, проте значно більш гнітюче з характерною сирістю в звучанні і Дуже насичено! Особливо це спостерігаєтсья в найбльш вдалій, як на мене, композиції - Philosophie der Depression( на яку був відзнятий і кліп).

Назви всіх треків написані на німецькій мові, бо на думку автора саме так адекватно відображаєтсья їх глибинний зміст. В цілому дуже неординарна робота, яка зберігає характерний почерк групи, проте все ж стиль тепер помітно змістився у бік низькотемпового депресивного Чорного металу, який не зважаючи на багато стильових подібностей має своє самобутність та оригінальінсть і зовсім не зливається із іншими групами такого жанру. Фанатам Burzum, Sterbend, Winter Funeral, Abbysic Hate я рекомендую цей альом для прослуховування.

Оцінка:

9/10

Hastner

Источник: http://utm.in.ua/stories.php?go=view&id=616

Категория: Рецензии на альбомы и демо | Добавил: Nidhegg (18.07.2009)
Просмотров: 617 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright Dark-Ness & Equilibrium © 2018Сайт управляется системой uCoz